Štedrovečerné služby Božie na Rádiu Regina

Na Štedrý večer odvysiela RTVS na Rádiu Regina o 16:05 štedrovečerné služby Božie z Púchova. Tieto služby Božie boli nahrávané po dohode s RTVS v nedeľu 12. decembra popoludní.

V čase prípravy a plánovania tohto záznamu platili obmedzenia kovid automatu, ktoré výrazne obmedzovali počet účastníkov služieb Božích. Regionálny úrad verejného zdravotníctva nám striktne stanovil maximálny počet účastníkov na desať, vrátane pracovníkov Slovenského rozhlasu. Pár voľných miest sme teda mohli využiť pre účastníkov a spoluúčinkujúcich zároveň a v tejto skromnej zostave sme služby Božie s pomocou Božou pripravili. Veríme, že aj touto formou zaznie z nášho chrámu prostredníctvom rozhlasu radostná vianočná zvesť do mnohých domácností.

Na službách Božích okrem zborového farára a kantora hudobne spoluúčinkovali: Barbora Žiaková, Adela Žiaková, Vladimír Žiak, Kristína Romančíková a Marek Mikáč. 

Keďže sa vysielanie týchto rozhlasových služieb Božích na štedrý večer bude kryť so službami Božími v chráme (16:00), zverejníme odkaz na elektronický archív, kde si budete môcť vypočuť záznam rozhlasových služieb Božích.

Čísla piesní na rozhlasových službách Božích: 13, A1, 53,  A11, 39, 60 a na záver pieseň z Tranovského kancionála 61.